OD WRZEŚNIA 2023 CZESNE W PRZEDSZKOLU WYNOSI:
250,00 zł - za pobyt do 6 godzin+ koszty wyżywienia
310,00 zł - za pobyt 7 godzinny + koszty wyżywienia
370,00 zł - za pobyt powyżej 7 godzin + koszty wyżywienia

CZESNE DZIECI, KTÓRE POSIADAJĄ ORZECZENIA O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO WYNOSI 100,00 ZŁ.

CZESNE DO SIERPNIA 2021
W ramach Projektu "Twórczy i bezpieczny rozwój dziecka w przedszkolu Dzwoneczek” realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, zajęcia specjalistyczne dla dzieci z Orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, j. angielski i logorytmike.
Dodatkowo proponujemy poza projektem cykliczne zajęcia z dogoterapii, teatrzyki i warsztaty tematyczne (etnologia, warsztaty muzyczne), paczki na Mikołaja i fanty na Dzień Dziecka, wycieczkę oraz zajęcia ruchowe w ramach ogólnopolskiej akcji "Przedszkoliada" - kwota 100 zł miesięcznie. Proponujemy zniżkę za zajęcia dla rodzeństwa w wysokości 50% za drugie dziecko.

CENNIK POSIŁKÓW:

śniadanie - 6,00;

obiad - 13,00;

podwieczorek - 4,00

Posiłki zapewnia nam catering "Dworek pod lipami".