Witamy na stronie

"Dzwoneczek"

w Jastrzębiu-Zdroju

PRZEDSZKOLE DZWONECZEK!

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA !!!

Przyjmujemy dzieci od 1 do 6 roku życia oraz dzieci, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego!

Nasze przedszkole gwarantuje:

- profesjonalną opiekę oraz rzetelne przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole;

- ofertę dostosowaną do potrzeb i możliwości dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych;

- czas pracy przedszkola uwzględniający potrzeby rodziców (6:00 - 16:30);

- ciekawe zajęcia dodatkowe;

- pomoc pedagogiczno - psychologiczną.

W NASZYM PRZEDSZKOLU ZATRUDNIAMY SZTAB SPECJALISTÓW Z ZAKRESU PEDAGOGIKI SPECJALNEJ: OLIGOFRENOPEDAGOGÓW, SURDOPEDAGOGÓW, TYFLOPEDAGOGÓW, SPECJALISTÓW DO PRACY Z DZIEĆMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU, TERAPEUTÓW SI, NEUROLOGOPEDÓW, PSYCHOLOGÓW I REHABILITANTA.

Dzwoneczek II

1 sierpnia ruszyło nasze drugie przedszkole!!!
DZWONECZEK II !!!
Nasza druga placówka mieści się w Jastrzębiu - Zdroju na ulicy Odpolany 5, w sąsiedztwie KWK Borynia!
Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Prowadzimy oddziały integracyjne i specjalne.
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę z zakresu wychowania przedszkolenego, jak i specjalistów z zakresu pedagogoki specjalnej: oligofrenopedagoga, surdopedagoga, tyflopedagoga, terapeutów SI, rehabilitanta, psychologa, neurologopedę.
W naszym przedszkolu realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego. Proponujemy dzieciom wiele ciekawych zajęć: język angielski, rytmikę, dogoterapię, religię katolicką dla chętnych, gimnastykę korekcyjną. Organizujemy spotkania z ciekawymi ludźmi, teatrzyki, różnorodne warsztaty, wycieczki, konkursy, czy kółka zainteresowań.
Zajęcia odbywają się w małych grupach, które opieką obejmuje wykwalifikowana kadra z zakresu wychowania przedszkolnego jak i pomoc nauczyciela.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które posiadają Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego!!! Jesteśmy przygotowane do pomocy dzieciom z różnym rodzajem i stopniem niepełnosprawności!!!
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO: 574 340 030

REKRUTACJA!!!

Trwa rekrutacja do naszego nowego przedszkola Dzwoneczek II.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!

Zapewniamy opiekę dzieciom w wieku od 2,5 do 6 roku życia, również tym posiadającym Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego!

Każdego dnia realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego. Proponujemy wiele ciekawych zajęć, między innymi dogoterapię, rytmikę, wycieczki, tematyczne warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, teatrzyki czy kółka zainteresowań.

PRZEDSZKOLE CZYNNE JUŻ OD 5:30!!!

ZAPRASZAMY!!!

zobacz naszą galerię

Zapraszamy do naszej galerii - zobaczycie jak w naszym przedszkolu tętni życie!

Wejdź

Rekomendacje