Jesteśmy zachwyceni przedszkolem nasza córka uwielbia swoje Panie jak i przedszkole ... A dla nas rodziców to najważniejsze .

Moja Córeczka do Dzwoneczka trafiła jako dwu latka od września rozpoczęła kolejny rok przedszkolny w tym wspaniałym Przedszkolu i wiem że lepszego wyboru nie mogłam dokonać, od przyszłego roku gdy młodszy synek skończy 2 latka również powędruje do Dzwoneczka i na pewno będzie bardzo zadowolony Nel uwielbia swoje Przedszkole, Panie i koleżanki oraz kolegów nigdy nie było problemu z porannym wyjściem do Przedszkola, wręcz Przeciwnie Podczas 2 tygodniowych wakacji moja Córeczka stwierdziła że ma już dość tego wolnego i chce wracać do swojego przedszkola.Wydaje mi się ze to mówi samo za siebie, także POLECAMY z całego Serducha i Jednocześnie Dziękujemy za Tak wspaniale przedszkole.

Po raz pierwszy miałem zaszczyt być wraz z córką na "zielonym przedszkolu" w Pobierowie.
Idea takich wyjazdów jest po prostu genialna! Wypoczynek połączony z integracją i nauką przez zabawę.
Dziękuję wszystkim, którzy współtworzą magiczny klimat Dzwoneczka, dla naszych dzieci tworzycie z pasją ich "mały świat".

Podejście do dzieci rewelacyjne, Panie sympatyczne, dzieci zadowolone a to najważniejsze.

Wspaniałe Przedszkole